| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 863,23 Kč | 1 044,57 Kč | 1 044,57 Kč |
ZKL 3213 NEW FORCE představuje vysoce výkonné dvouřadé kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem v nerozebíratelném provedení. Ložisko je charakteristické přítomností plnicího otvoru na jedné straně, což umožňuje vyšší osazení valivými tělesy pro zvýšení únosnosti. Varianta NEW FORCE reprezentuje technologicky vyspělou řadu s optimalizovanou vnitřní geometrií, která zajišťuje vyšší přesnost, delší životnost a zvýšenou odolnost v náročných provozních podmínkách oproti standardním verzím.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 65 mm |
| Vnější průměr (D) | 120 mm |
| Šířka (B) | 38,1 mm |
| Výrobce | ZKL (Česká republika) |
| Konstrukční řada | NEW FORCE |
| Typ ložiska | Dvouřadé kuličkové s kosoúhlým stykem |
| Stykový úhel | 32° |
| Uspořádání | Konfigurace "O" |
| Materiál | Ložisková ocel |
| Klec | Lisovaná ocelová |
| Axiální vůle | Normální |
| Těsnění | Bez těsnění (otevřené) |
| Profil díry | Válcová |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 11 |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 65 |
| Průměr D (mm) | 120 |
| Šířka B (mm) | 38,1 |
| Šířka W (mm) | 327460 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem |
| Vůle | normální |
| Značení | 3213 NEW FORCE |
| Značka výrobce | ZKL |
Vázací páska 4,8 x 400 mm - 22 kg - bílá
Hadicová spona CX9 W1 170-190
Loctite SF 7070 je bezvodý rozpouštědlový čistič a odmašťovač na bázi uhlovodíků, speciálně vyvinutý pro přípravu plastových dílů před lepením bez rizika vzniku trhlin z pnutí.
Zednická nádoba - vědro, vyrobeno z polyethylenu, není vhodné pro potravinářské účely, použití : univerzální použití stavebnictví, domácnost, hospodářské , uklidové a jiné práce.
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém