| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 14 898,31 Kč | 18 027,96 Kč | 18 027,96 Kč |
| 2 ks | 14 600,34 Kč | 17 667,40 Kč | 35 334,80 Kč |
| 4 ks | 14 302,37 Kč | 17 306,84 Kč | 69 227,36 Kč |
Ložisko 29338 M je jednosměrné axiální soudečkové ložisko v prémiovém provedení od tradičního českého výrobce ZKL. Tato konstrukce je specifická schopností přenášet extrémně vysoká axiální zatížení při současném působení radiálních sil a zároveň kompenzovat nesouosost hřídele vůči tělesu. Ložisko je osazeno masivní mosaznou klecí (označení M), která zajišťuje vysokou stabilitu vedení valivých těles i v náročných provozních podmínkách.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 190 mm |
| Vnější průměr (D) | 320 mm |
| Šířka (B / H) | 78 mm |
| Typ ložiska | Axiální soudečkové |
| Materiál klece | Masivní mosaz (M) |
| Profil díry | Válcová |
| Těsnění | Bez těsnění (otevřené) |
| Země původu | Česká republika |
Vnitřní konstrukce axiálních soudečkových ložisek umožňuje přenos sil pod úhlem, což v kombinaci s velkým počtem valivých těles o velkém průměru zaručuje nejvyšší možnou dynamickou i statickou únosnost v rámci axiálních ložisek. Díky hydrodynamickému mazání a optimalizaci stykových ploch vykazuje ložisko 29338 M nízké tření i při vysokých otáčkách.
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 1 |
| B0002 | 2 | 0 |
| B0004 | 4 | 0 |
| Klec | mosazná |
|---|---|
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 190 |
| Průměr D (mm) | 320 |
| Šířka B (mm) | 78 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | soudečkové ložisko |
| Značení | 29338 M |
| Značka výrobce | ZKL |
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli (kromě modelů označených*, které jsou vyrobeny ze zápustkově kované uhlíkové oceli
6-hranné hlavice se vyznačují bezpečnějším nasazením na opotřebené a zaoblené matice, avšak k záběru další hrany je potř
Jednosložkový acetátový silikonový tmel s vysokou odolností vůči vlhkosti a UV záření, určený pro těsnění sanitárních zařízení. Vytváří trvale pružný spoj s tažností 600 % a vynikající adhezí k nesavý
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém