| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 522,54 Kč | 632,31 Kč | 632,31 Kč |
ZKL 2309 NEW FORCE představuje prémiové nerozebíratelné dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko s válcovou dírou. Konstrukce ložiska se vyznačuje vnějším kroužkem se společnou kulovou oběžnou dráhou pro obě řady kuliček, což je klíčový prvek umožňující automatické naklopení ložiska. Tento mechanismus efektivně kompenzuje nesouosost uložení, výrobní nepřesnosti nebo průhyby hřídele vzhledem k tělesu, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění funkčnosti ložiska.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 45 mm |
| Vnější průměr (D) | 100 mm |
| Šířka (B) | 36 mm |
| Typ ložiska | Naklápěcí kuličkové |
| Výrobce | ZKL (CZ) |
| Konstrukční řada | NEW FORCE |
| Díra | Válcová |
| Klec | Ocelová (lisovaná) |
| Těsnění | Bez těsnění (otevřené) |
| Radiální vůle | Normální (CN) |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 3 |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 45 |
| Průměr D (mm) | 100 |
| Šířka B (mm) | 36 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | naklápěcí kuličkové ložisko |
| Vůle | normální |
| Značení | 2309 NEW FORCE |
| Značka výrobce | ZKL |
SK produkce / d=45 mm, D=100 mm, B=36 mm - naklápěcí kuličkové ložisko 2309 - výrobce ZVL
Výhodná cena / d=45 mm, D=100 mm, B=36 mm - naklápěcí kuličkové ložisko 2309 - výrobce CODEX (Slovinsko)
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli a mají oxidovaný povrch. Vyhovují normě DIN 894. Klíče jednostranné
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli a mají oxidovaný povrch. Vyhovují normě DIN 894. Klíče jednostranné
Hadicová spona CX9 W1
Profesionální rozpouštědlový hydrofobizační přípravek na bázi silikonové pryskyřice pro dlouhodobou ochranu nízkoporézních minerálních materiálů. Zajišťuje vysokou vodoodpudivost, chrání před mrazem a
Obsah: .
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém