| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 771,51 Kč | 933,58 Kč | 933,58 Kč |
ZKL 2215 NEW FORCE představuje vysoce výkonné dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko s válcovou dírou, které je určeno pro náročné průmyslové aplikace. Jedná se o nerozebíratelné ložisko s vnitřní konstrukcí optimalizovanou v rámci prémiové řady NEW FORCE. Vnější kroužek disponuje společnou kulovou oběžnou dráhou pro obě řady kuliček, což umožňuje naklopení ložiska a efektivní vyrovnání nesouososti nebo průhybu hřídele vzhledem k tělesu.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 75 mm |
| Vnější průměr (D) | 130 mm |
| Šířka (B) | 31 mm |
| Výrobce | ZKL (CZ produkce) |
| Typ ložiska | dvouřadé naklápěcí kuličkové |
| Provedení | otevřené (bez těsnění) |
| Profil díry | válcová |
| Klec | ocelová (lisovaná) |
| Radiální vůle | normální |
| Produktová řada | NEW FORCE |
Ložiska v provedení NEW FORCE jsou navržena pro extrémnější provozní podmínky. Díky pokročilým výrobním technologiím vykazují nižší úroveň tření a tepla, což vede k delším servisním intervalům. Jsou schopna odolávat vyšším teplotám a intenzivnějšímu zatížení než běžná standardní ložiska.
Díky své schopnosti vyrovnávat průhyby hřídele je ložisko ZKL 2215 NEW FORCE ideální pro těžký průmysl, energetiku, dopravníkové systémy a specifické strojírenské sestavy, kde dochází k namáhání hřídelí na ohyb nebo kde není možné zajistit dokonalou souosost ložiskových těles.
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 5 |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 75 |
| Průměr D (mm) | 130 |
| Šířka B (mm) | 31 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | naklápěcí kuličkové ložisko |
| Vůle | normální |
| Značení | 2215 NEW FORCE |
| Značka výrobce | ZKL |
L: 37 mm. Poznámka: - kované, chrom-vanadová ocel
Vázací páska 2,5 x 80 mm - 6 kg - černá
Univerzální slabostěnná teplem smrštitelná samozhášivá bužírka - poměr smrštění 2:1
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém