| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 712,62 Kč | 862,32 Kč | 862,32 Kč |
ZKL 2214 NEW FORCE představuje vysoce výkonné dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko s válcovou dírou. Tato konstrukční varianta je specifická společnou kulovou oběžnou dráhou ve vnějším kroužku, což umožňuje vzájemné naklopení kroužků. Ložisko je navrženo tak, aby bylo schopno automaticky vyrovnávat nesouosost hřídele vůči tělesu nebo eliminovat negativní vlivy průhybu hřídele při provozu. Provedení NEW FORCE indikuje technologicky vylepšenou generaci s optimalizovanými vnitřními parametry pro dosažení maximální životnosti a provozní spolehlivosti.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 70 mm |
| Vnější průměr (D) | 125 mm |
| Šířka (B) | 31 mm |
| Výrobce | ZKL |
| Typ ložiska | Naklápěcí kuličkové |
| Konstrukční řada | NEW FORCE |
| Profil díry | Válcová |
| Materiál | Ložisková ocel |
| Klec | Ocelová (lisovaná) |
| Těsnění | Bez těsnění (otevřené) |
| Radiální vůle | Normální (CN) |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 2 |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 70 |
| Průměr D (mm) | 125 |
| Šířka B (mm) | 31 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | naklápěcí kuličkové ložisko |
| Vůle | normální |
| Značení | 2214 NEW FORCE |
| Značka výrobce | ZKL |
Hadicová spona MINI
l: 39 mm. L: 70 mm. Způsob výroby: V - broušení zplna. Úhel špičky: epsilon = 128°. Povrchová úprava: bez povrchové úpra
Loctite 401 je nízkoviskózní vteřinové lepidlo na bázi ethyl-kyanoakrylátu pro rychlou fixaci kovů, plastů a porézních materiálů. Nabízí vysokou tepelnou odolnost do 120 °C a pevnost ve smyku na oceli
Speciální silikonový aerosol pro oživení a ochranu plastových, sklolaminátových a vinylových povrchů s UV filtrem a antistatickým účinkem. Vhodný pro interiéry i exteriéry vozidel, odolný proti vodě a
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém