ZKL 1218 NEW FORCE je vysoce výkonné dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko v nerozebíratelném provedení, které je určeno pro náročné průmyslové aplikace. Konstrukce s kulovou oběžnou dráhou na vnějším kroužku umožňuje naklopení ložiska, čímž efektivně kompenzuje nesouosost uložení nebo průhyby hřídele vzhledem k tělesu. Tato varianta s válcovou dírou disponuje lisovanou ocelovou klecí a je dodávána v otevřeném provedení bez integrovaného těsnění.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 90 mm |
| Vnější průměr (D) | 160 mm |
| Šířka (B) | 30 mm |
| Materiál | Ložisková ocel |
| Klec | Lisovaná ocelová |
| Těsnění | Otevřené (bez těsnění) |
| Profil díry | Válcová |
| Radiální vůle | Normální |
| Výrobce | ZKL (Česká republika) |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 90 |
| Průměr D (mm) | 160 |
| Šířka B (mm) | 30 |
| Těsnění | bez těsnění |
| Typ | naklápěcí kuličkové ložisko |
| Vůle | normální |
| Značení | 1218 NEW FORCE |
| Značka výrobce | ZKL |
TOP kvalita / d=90 mm, D=160 mm, B=30 mm - naklápěcí kuličkové ložisko 1218 - výrobce SKF
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli a mají oxidovaný povrch. Vyhovují normě DIN 895. Klíče oboustranné
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli (kromě modelů označených*, které jsou vyrobeny ze zápustkově kované uhlíkové oceli
Tyto šroubováky mají čepele z chrom-vanadiové oceli a magnetické břity. Mají trojhrannou rukojeť unikátní konstrukce, kt
Molykote D je světlá montážní pasta s tuhými mazivy pro vysoce zatížené kovové součásti pracující při nízkých rychlostech. Zajišťuje čistotu ploch, eliminuje stick-slip a chrání proti vibrační korozi
Hadicová spona GBS W1
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém