| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 230,38 Kč | 278,78 Kč | 278,78 Kč |
MTM 2212 je dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko v otevřeném provedení s válcovou dírou. Toto ložisko se vyznačuje společnou kulovou oběžnou dráhou ve vnějším kroužku, což umožňuje vzájemné naklopení vnitřního kroužku vůči vnějšímu. Tato konstrukce je určena primárně pro uložení, kde dochází k nesouososti úložných míst nebo k průhybu hřídele v důsledku zatížení.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 60 mm |
| Vnější průměr (D) | 110 mm |
| Šířka (B) | 28 mm |
| Výrobce | MTM (Polsko) |
| Typ ložiska | naklápěcí kuličkové |
| Konstrukční provedení | dvouřadé, otevřené |
| Materiál | ložisková ocel |
| Klec | ocelová, lisovaná |
| Profil díry | válcová |
| Radiální vůle | normální (CN) |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 4 |
| Klec | ocelová |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Profil díry | válcová |
| Průměr d (mm) | 60 |
| Průměr D (mm) | 110 |
| Šířka B (mm) | 28 |
| Typ | naklápěcí kuličkové ložisko |
| Vůle | normální |
| Značení | 2212 |
| Značka výrobce | MTM |
Dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko ZKL 2212 s válcovou dírou a ocelovou klecí. Rozměry 60x110x28 mm, určené pro kompenzaci nesouososti hřídelí v průmyslových aplikacích.
Dvouřadé naklápěcí kuličkové ložisko ZKL 2212 řady NEW FORCE (60x110x28 mm) s válcovou dírou a ocelovou klecí. Určeno pro náročné aplikace vyžadující kompenzaci nesouososti hřídele.
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli (kromě modelů označených *, které jsou vyrobeny ze zápustkově kované uhlíkové ocel
Loctite LB 8065 je vysokoteplotní mazivo proti zadření na bázi mědi a grafitu ve formě 20g tyčinky pro čistou aplikaci. Odolává teplotám do +982 °C a zajišťuje snadnou demontáž šroubových spojů, příru
Antikorozní voskový sprej bez asfaltu pro ochranu dutin a karoserií. Vyznačuje se vysokou penetrací, houževnatostí a tepelnou odolností do 100 °C.
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém