| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 3 ks | 1 173,90 Kč | 1 420,50 Kč | 4 261,50 Kč |
| 5 ks | 1 173,90 Kč | 1 420,50 Kč | 7 102,50 Kč |
| 10 ks | 1 162,04 Kč | 1 406,15 Kč | 14 061,50 Kč |
LOCTITE® EA 3475 (dříve známý jako Hysol 3475) je dvousložkový, hliníkem plněný epoxidový tmel určený pro opravy a obnovu opotřebených nebo poškozených strojních součástí. Jedná se o dvousložkový systém sestávající z pryskyřice a tvrdidla, který po smíchání v poměru 1:1 vytvrzuje při pokojové teplotě. Produkt je vysoce vyztužený hliníkovým plnivem, vykazuje velmi malé smrštění a vytváří nerezavějící povrch s hliníkovým vzhledem.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Technologie | Epoxid |
| Mísicí poměr (objemově) | 1 : 1 |
| Mísicí poměr (hmotnostně) | 1 : 1 |
| Doba zpracovatelnosti (při 20 °C) | 45 - 60 min |
| Manipulační pevnost | 180 min |
| Funkční pevnost (při 20 °C) | 12 hod |
| Pevnost v tlaku (ISO 10123) | 70 N/mm? |
| Pevnost ve střihu (Ocel) | 20 N/mm? |
| Pevnost ve střihu (Hliník) | 15 N/mm? |
| Pevnost v tahu (ISO 527-2) | 50 N/mm? |
| Modul pevnosti v tahu | 7000 N/mm? |
| Tvrdost Shore D | 85 |
| Teplotní odolnost | -20 °C až +120 °C |
| Maximální spára | 1,0 mm |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| B0003 | 3 | 0 |
| B0005 | 5 | 0 |
| B0010 | 10 | 0 |
| Číslo výrobce | 229173 |
|---|---|
| Doba zpracovatelnosti (min) | 45 |
| Manipulační pevnost za (min) | 180 |
| Pevnost ve smyku (N/mm2) | 20 |
| Počet složek | dvousložkový |
| Produkt | epoxidové lepidlo |
| Předchůdce (staré značení) | Loctite 3475 |
| Směšovací poměr | 1:1 |
| Teplota maximální °C | +120 |
| Teplota minimální °C | -20 |
| Země původu | Belgie |
| Značení | LOCTITE EA 3475, 500g |
| Značka výrobce | Loctite |
Dvousložkový ocelí plněný epoxidový tmel LOCTITE EA 3471 pro opravy kovových součástí, odlitků a hřídelí. Po vytvrzení je mechanicky obrobitelný, nekoroduje a vykazuje minimální smrštění.
Dvousložkové tekuté epoxidové lepidlo plněné ocelí pro odlévání, renovace hřídelí a opravy odlitků. Vyznačuje se vysokou pevností v tlaku, samonivelační schopností a odolností vůči korozi.
LOCTITE EA 3473 je velmi rychle vytvrzující dvousložkový epoxid plněný ocelí pro nouzové opravy opotřebených kovových dílů. Dosahuje funkční pevnosti do 15 minut a po vytvrzení je plně mechanicky opra
Loctite EA 3474 je dvousložkový, minerály plněný epoxidový tmel vytvářející samomazný povrch s vysokou odolností proti oděru. Je ideální pro rekonstrukci hřídelí, skříní a přírub s pevností v tlaku až
Dvousložkový hliníkem plněný epoxidový tmel s vysokou teplotní odolností do 190 °C pro opravy strojních součástí. Vyznačuje se pevností v tlaku 90 N/mm2, nízkým smrštěním a vynikající chemickou odolno
Loctite EA 3478 je fero-siliciem plněný dvousložkový epoxid s extrémní pevností v tlaku 125 N/mm2. Je určen pro renovace hřídelí, ložiskových uložení a opravy kovových dílů v teplotním rozsahu -30 až
Poznámka: Balení: 30ks. Délka: 30 mm.
Klínový řemen 32x5525 Li - D 5600 Lw L=L Profi Rubena
Špičkový řemen Super XE-Power Pro nahrazuje starší označení Super X-Power a Super E-Power
Standardní kvalita / počet zubů 98 / délka 245mm / šířka 8mm / profil T2,5 / označení ALPHA TORQUE / výrobce Optibelt
Standardní kvalita / počet zubů 165 / délka 2310mm / šířka 55mm / profil D14M / označení OMEGA / výrobce Optibelt
Řemen víceklínový (drážkový, žebrový) PK 1390 (palcové označení 547-K) kvalitní německé výroby optibelt RB
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém