| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 3 ks | 907,31 Kč | 1 097,91 Kč | 3 293,73 Kč |
| 6 ks | 898,15 Kč | 1 086,82 Kč | 6 520,92 Kč |
| 12 ks | 888,98 Kč | 1 075,73 Kč | 12 908,76 Kč |
Loctite 641 je jednosložkový anaerobní upevňovací produkt určený pro lícované válcové součásti. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi těsně přilehlými kovovými povrchy. Je navržen pro spoje, které vyžadují následnou demontáž při údržbě nebo opravách, čímž předchází poškození drahých strojních součástí při rozebírání. Zabraňuje uvolnění a prosakování spoje způsobenému vibracemi a rázy.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Pevnost | Střední (demontovatelná) |
| Viskozita (25 °C) | 400 – 800 mPa·s (střední) |
| Maximální spára | 0,15 mm |
| Provozní teplota | -55 °C až +150 °C |
| Doba fixace (na oceli) | 25 minut |
| Pevnost ve smyku (ISO 10123) | ≥ 6,5 N/mm² (typicky 12 N/mm²) |
| Měrná hmotnost (25 °C) | 1,07 g/cm³ |
| Bod vzplanutí | > 100 °C |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| B0003 | 3 | 0 |
| B0006 | 6 | 0 |
| B0012 | 12 | 0 |
| Barva | žlutá |
|---|---|
| Číslo výrobce | 1516470 |
| Počet složek | jednosložkový |
| Produkt | upevňovač spojů |
| Teplota maximální °C | +150 |
| Teplota minimální °C | -55 |
| Typ | Metakrylát |
| Značení | LOCTITE 641, 50ml |
| Značka výrobce | Loctite |
Profesionální metrický očkoplochý klíč 16 mm vyrobený z chrom-vanadiové oceli dle norem DIN 3113 a ISO 7738. Disponuje dvanáctihranným očkem vyhnutým v úhlu 15 stupňů.
A: 22 mm. L: 50 mm. Poznámka: - kované, chrom-vanadová ocel
řezaný - úzký QUAD-POWER4 / délka 900mm / šířka 9,7mm / výška 8mm / profil XPZ / označení Řemen klínový úzký / výrobce G
Špičkový řemen Super XE-Power Pro nahrazuje starší označení Super X-Power a Super E-Power
Automobilový řemen AVX 11,9x793 La, řezaný, klínový, optibelt Marathon X
Extrémní kvalita / počet zubů 150 / délka 1200mm / šířka 20mm / profil 8M / označení OMEGA / výrobce Optibelt
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém