| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 1 ks | 628,16 Kč | 760,12 Kč | 760,12 Kč |
Opěrná kladka INA NATR 10 je jednořadá ložisková jednotka založená na jehlových ložiskách, určená pro montáž na čepy (typ yoke roller). Tato kladka je vybavena vnitřním kroužkem, ocelovou klecí a silnostěnným vnějším kroužkem s kulovým profilem (R500), který umožňuje kompenzovat mírná nesouosost vůči protilehlé dráze a snižuje hranová napětí. Konstrukce s axiálním vedením bočními disky a integrovaným štěrbinovým těsněním na obou stranách zajišťuje spolehlivý chod a ochranu proti hrubým nečistotám při zachování nízkého tření.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Vnitřní průměr (d) | 10 mm |
| Vnější průměr (D) | 30 mm |
| Šířka vnitřního kroužku (B) | 15 mm |
| Šířka vnějšího kroužku (C) | 14 mm |
| Dynamická únosnost (Cr w) | 6 800 N |
| Statická únosnost (C0r w) | 8 700 N |
| Mezní únavové zatížení (Cur w) | 1 240 N |
| Mezní otáčky (mazání tukem) | 5 500 1/min |
| Přípustné radiální zatížení (Fr per) | 8 700 N |
| Teplotní rozsah | -20 až +120 °C |
| Materiál | Standardní ložisková ocel |
| Hmotnost | 0,064 kg (netto) / 0,128 kg (brutto) |
| Rádius vnějšího profilu (R) | 500 mm |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| ks | 1 | 12 |
| Číslo výrobce | 000579416-0000 |
|---|---|
| Průměr d (mm) | 10 |
| Průměr D (mm) | 30 |
| Šířka B (mm) | 15 |
| Šířka W (mm) | 613096 |
| Typ | opěrná kladka |
| Značení | NATR10 |
| Značka výrobce | INA |
NKE NATR 10 opěrná kladka, d=10 mm, D=30 mm, B=14 mm
NTN NATR 10 opěrná kladka, d=10 mm, D=30 mm, B=15 mm
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli a mají oxidovaný povrch. Vyhovují normě DIN 895. Klíče oboustranné
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli (kromě modelů označených*, které jsou vyrobeny ze zápustkově kované uhlíkové oceli
Tyto šroubováky mají čepele z chrom-vanadiové oceli a magnetické břity. Mají trojhrannou rukojeť unikátní konstrukce, kt
Molykote D je světlá montážní pasta s tuhými mazivy pro vysoce zatížené kovové součásti pracující při nízkých rychlostech. Zajišťuje čistotu ploch, eliminuje stick-slip a chrání proti vibrační korozi
Hadicová spona GBS W1
Tyto klíče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli se saténovým povrchem a mají leštěné ocelové hlavy. Dodáváme je s ověře
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém