| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 3 ks | 618,49 Kč | 748,42 Kč | 2 245,26 Kč |
| 6 ks | 612,25 Kč | 740,86 Kč | 4 445,16 Kč |
| 12 ks | 606,00 Kč | 733,30 Kč | 8 799,60 Kč |
Ergo 4003 je jednosložkové anaerobní lepidlo na bázi diesteru kyseliny methakrylové, určené k zajišťování a těsnění závitových spojů. Produkt se vyznačuje nízkou pevností, která umožňuje snadnou demontáž spoje běžným ručním nářadím bez rizika poškození závitu. Díky střední viskozitě a fluorescenčním vlastnostem je ideální pro přesnou aplikaci na malé závity a šrouby s délkou 2D.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Chemický typ | Diester kyseliny methakrylové |
| Systém vytvrzení | Anaerobní |
| Barva | Fialová / fluorescenční |
| Hustota (při 25 °C) | 1,09 g/cm? |
| Viskozita (Brookfield RVT, vř. 5, 20 ot./min) | 800–1 200 mPa·s |
| Maximální průměr závitu | M36 |
| Maximální vyplnění mezery | 0,20 mm |
| Bod vzplanutí | > 100 °C |
| Počáteční pevnost (při 23 °C) | 15–30 minut |
| Funkční pevnost (při 23 °C) | 1–3 hodiny |
| Konečná pevnost (při 23 °C) | 5–10 hodin |
| Krouticí moment pro uvolnění (DIN EN 15865) | 10–18 Nm |
| Převládající krouticí moment | 2–8 Nm |
| Smyková pevnost (DIN EN ISO 10123) | 3–5 N/mm? |
| Teplotní rozsah | -55 °C až +150 °C |
| Skladovatelnost | 12 měsíců při pokojové teplotě |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| B0003 | 3 | 0 |
| B0006 | 6 | 0 |
| B0012 | 12 | 0 |
| Barva | růžová |
|---|---|
| Počet složek | jednosložkový |
| Produkt | zajišťovač závitů |
| Speciální značení | Alternativa k Loctite 222 |
| Teplota maximální °C | +150 |
| Teplota minimální °C | -55 |
| Viskozita | 1000 mPa.s |
| Země původu | Švýcarsko |
| Značka výrobce | Ergo |
L: 25 mm. Poznámka: - kované, chrom-vanadová ocel
Pryžový o-kroužek o rozměru 7,2 x 2,2 mm, materiál NBR, tvrdost 70 ShA, výrobce Dichtomatik
Pryžový o-kroužek o rozměru 20,5 x 2 mm, materiál NBR, tvrdost 70 ShA, výrobce Dichtomatik
Pryžový o-kroužek o rozměru 37,69 x 3,53 mm, materiál NBR, tvrdost 70 ShA, výrobce Dichtomatik
Pryžový o-kroužek o rozměru 165 x 4 mm, materiál NBR, tvrdost 70 ShA, výrobce Dichtomatik
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém