| Množství od | Cena bez DPH/ks | Cena s DPH/ks | Celkem s DPH |
|---|---|---|---|
| 3 ks | 894,74 Kč | 1 082,69 Kč | 3 248,07 Kč |
| 6 ks | 885,70 Kč | 1 071,76 Kč | 6 430,56 Kč |
| 12 ks | 876,66 Kč | 1 060,82 Kč | 12 729,84 Kč |
Ergo 1451 v kombinaci s aktivátorem Ergo 1093 představuje středně viskózní, elastifikovaný dvousložkový lepicí systém typu "no-mix". Tento systém je založen na modifikovaném uretanakrylátu (lepidlo) a methakrylovém esteru (aktivátor). Je navržen pro aplikace vyžadující vysokou smykovou a rázovou pevnost při spojování skla, keramiky, kovů a magnetických materiálů (feritů). Díky své elasticitě a chemickému složení vykazuje vysokou odolnost vůči střídavému tepelnému zatížení a klimatickým změnám.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Barva (lepidlo 1451) | Mírně žlutá (zakalená) |
| Barva (aktivátor 1093) | Zelená |
| Hustota (1451 / 1093) | ~ 1,13 g/cm? / ~ 1,03 g/cm? |
| Viskozita 1451 (25 °C) | > 90 000 mPa·s (vřeteno 6, 1 ot/min) |
| Viskozita 1093 (25 °C) | 5 – 15 mPa·s (smyková rychlost 100 s??) |
| Teplotní rozsah použití | -55 °C až +120 °C |
| Fixační čas (23 °C, spára < 0,1 mm) | ~ 20 sekund |
| Funkční pevnost (> 10 N/mm?) | ~ 60 sekund |
| Konečná pevnost | ~ 12 hodin |
| Pevnost ve smyku (Ocel) | > 18 N/mm? (dle DIN EN 1465) |
| Pevnost ve smyku (Hliník) | > 15 N/mm? (dle DIN EN 1465) |
| Pevnost ve smyku (Sklo) | ~ 35 N/mm? (lom materiálu) |
| Maximální lepicí spára | < 0,1 mm |
| Skladovatelnost | 15 měsíců při ? 25 °C |
| Název | Množství | Skladem |
|---|---|---|
| B0003 | 3 | 0 |
| B0006 | 6 | 0 |
| B0012 | 12 | 0 |
| Barva | nažloutlá |
|---|---|
| Počet složek | dvousložkový |
| Produkt | konstrukční lepidlo |
| Teplota maximální °C | +120 |
| Teplota minimální °C | -55 |
| Viskozita | gel |
| Země původu | Švýcarsko |
| Značka výrobce | Ergo |
Loctite 406, pro špatně lepitelné plasty, nízká viskozita.
Volejte +420 723 256 400 nebo mi napište zprávu Zákaznický Servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém